Ochrona do firmy

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
Łada

Ochrona do firmy

Post autor: Łada »

Możecie powiedzieć, jaka ochrona do firmy będzie najlepszym rozwiązaniem? Chodzi o niewielką firmę, budynek na obrzeżach miasta, dlatego wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem mogłaby tutaj być jednak ochrona fizyczna? Czy może się mylę i wyprowadzicie mnie z błędu?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Ochrona do firmy

Post autor: kasiakowa06 »

Łada pisze: ↑11 lip 2021, 23:30 Możecie powiedzieć, jaka ochrona do firmy będzie najlepszym rozwiązaniem? Chodzi o niewielką firmę, budynek na obrzeżach miasta, dlatego wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem mogłaby tutaj być jednak saippsecurity.pl/4-ochrona_fizyczna.html ochrona fizyczna ? Czy może się mylę i wyprowadzicie mnie z błędu?
Zdecydowanie wtedy ochrona jest koniecznością. Ja moge polecić firmę, z którą pracujemy od lat: https://kontra24.pl/doswiadczenie/

Obrazek
TomaszĆ90

Re: Ochrona do firmy

Post autor: TomaszĆ90 »

Jeżeli ochrona to tylko skuteczna i z polecenia bo inaczej to trochę strach zatrudniać kogoś nieznanego. Ja tak zrobiłem i podjąłem współpracę z firmą http://argusochrona.com.pl/oferta/ i tą agencję poleciła mi moja siostra, która od lat z nimi współpracuję i nieraz była sytuacja, że profesjonalnie interweniowali.
ODPOWIEDZ