kredyt na samochód używany

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
juręk

kredyt na samochód używany

Post autor: juręk »

Zanim zdecydowałam się na kredyt na samochód używany to sporo czasu mi zajęło rozważanie za i przeciw. Ostatecznie wybrałam to rozwiązanie i była to bardzo dobra decyzja. MotoFinansowanie spełniło moje oczekiwania, pomogli w żmudnych i skomplikowanych procedurach bankowych. Moim zdaniem ta firma to najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
trombocyt
Posty: 102
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:27

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: trombocyt »

Powiem tak warto zainwestowac dodatkowo własnie w kosmetyki do samochodu, na przykład http://amjoil.pl Sprzedają kosmetyki samochodowe pochodzące od uznanych producentów. Dobre ceny i fachowa obsługa.
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: poliglota »

Jeśli faktycznie nie mamy żadnych środków na zakup samochodu to jak najbardziej można wziąć kredyt na auto. Ja całkiem niedawno czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/koszt-rejestracji ... /#kotwica4 ile wynosi rejestracja auta sprowadzonego z zagranicy. W końcu rozważam również i taką opcję.
łakomykąsek34

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: łakomykąsek34 »

Używany samochód może być sfinansowany z kredytu lub nawet leasingu. Jaka opcja będzie najlepsza w danej chwili, odpowie nam frma finansowa BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ . To prawdziwi eksperci w tym fachu, zakup auta jest ważną inwestycją, tutaj dostaniemy porównanie wielu banków i instytucji finansowych.
Awatar użytkownika
tissaia
Posty: 71
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:26

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: tissaia »

Ważne jest również zainwestowanie w dobre ubezpieczenie gap w kosztach podatkowych naprawde jest to idealna inwestycja jak macie nowy leasingowy samochód
Awatar użytkownika
majka94
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:40

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: majka94 »

Rzuć okiem tu https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-samochodowy . Masz przydatne info o kredytach samochodowych. Jest wyjaśnione kto i kiedy może się o niego starać. No i masz możliwość złożenia wniosku online. Bardzo wygodna opcja. Myślę, że będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: kolka »

Mi się tak udało, że wszelkie formalności z zakupem samochodu również te finansowe załatwiałam w jednym miejscu, w Centrum Samochodów Używanych - Porsche Approved Sopot. Tam się w ciemno auta nie kupuje, każde jest wcześniej bardzo dokładnie sprawdzone, wszystko się wie na temat danego modelu. Dlatego zadowolenie z zakupu u mnie 10/10.
martyn92a

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: martyn92a »

Ja także musiałam wziąć kredy na samochód, ponieważ jest to niezbędne narzędzie w mojej pracy, a dotychczasowy uległ zepsuciu. Koszty naprawy okazały się tak wysokie, że była ona nieopłacalna. Nie posiadałam gotówki, którą mogłabym zainwestować, więc musiałam wziąć pożyczkę. W poszukiwaniu najlepszej opcji z pomocą przyszły kalkulatory kredytowe znajdujące się na stronie internetowej https://dobraratka.pl.  Dzięki temu zaoszczędziłam czas na przeszukiwaniu ofert kredytowych i mogłam skupić się na znalezieniu odpowiedniego modelu samochodu. 
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: pomorska »

Wyszukaj swoje wymarzone auto na naszym zaawansowanym portalu motoryzacyjnym, oferującym szeroki wybór samochodów od ponad 80 producentów i 1300 modeli. Nasza baza danych obejmuje popularne marki jak BMW, Audi, Mercedes, Ford, Opel i wiele innych, dając Ci możliwość wyboru spośród znanych i cenionych producentów.
klara

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: klara »

Możesz też zamiast kredytu zdecydować się na wynajem samochodu. Teraz to bardzo popularna opcja. A jak masz wątpliwości to przeczytaj ten artykuł https://www.panoramalubelska.pl/artykul ... -najlepiej . Jest tam opisane jak wynajmować samochody i gdzie szukać dobrej wypożyczalni
Gość

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: Gość »

Jak już weźmiecie kredyt na samochód to warto rozejrzeć się za jego ubezpieczeniem. Tu https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ macie składki niskie i do tego warunki dobre więc warto rozważyć tam wykupienie.
Awatar użytkownika
plex
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:08

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: plex »

Raczej o tym nie myślałem ale to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla firm gdzie samochody pokonują masę kilometrów co miesiąc. Właśnie jestem na etapie szukania samochodu do firmy i jak dotąd najlepszą ofertę dostałem w salonie Porsche Centrum Sopot
Awatar użytkownika
emka
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:39

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: emka »

Można też wziąć pod uwagę sprowadzenie samochodu zza granicy. Na stronie http://autoarek.co.pl/ widziałam ofertę na auta sprowadzone z Francji. Może akurat Was zainteresuje.
ODPOWIEDZ