Kost-Bet kostka brukowa opinie

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
gaździna

Kost-Bet kostka brukowa opinie

Post autor: gaździna »

Witam, Potrzebuje opinii o firmie Kost-Bet z Aleksandrii pod Częstochową. Jestem zainteresowana zakupem kostki brukowej od nich i szukam opinii. Widziałam ofertę, mają ładne produkty i mam już swoje typy. Czekam na opinie. Pozdrawiam.
miśkiewicz

Re: Kost-Bet kostka brukowa opinie

Post autor: miśkiewicz »

Sąsiadka miała rok temu układaną kostkę tej firmy zapamiętałam po napisie na folii ochronnej. Ładnie im ten podjazd wyszedł tzn. wykonawcą był sąsiad bo potrafi takie rzeczy robić ale oceniając po wyglądzie kostka wygląda bardzo ładnie i nowocześnie.
kąkiel

Re: Kost-Bet kostka brukowa opinie

Post autor: kąkiel »

Gaździna jeżeli jeszcze aktualne to ja bardzo polecam. Mam ich kostkę brukową. Podaj maila wyślę Ci na priv ;)
kamiński

Re: Kost-Bet kostka brukowa opinie

Post autor: kamiński »

Z tego co kolega z pracy mówił to Kost-Bet ma duży wybór modeli kostki i możesz sobie u nich projekt zamówić z tego co czytałem na https://kostbet.pl/. Kolega mówił również, że cenowo ok.
makaroniaż

Re: Kost-Bet kostka brukowa opinie

Post autor: makaroniaż »

kamiński pisze: ↑09 gru 2020, 21:56 Z tego co kolega z pracy mówił to Kost-Bet ma duży wybór modeli kostki i możesz sobie u nich projekt zamówić z tego co czytałem na https://kostbet.pl/. Kolega mówił również, że cenowo ok.
Tak to prawda. Warto sobie podjechać do ich ogródka wystawowego i zobaczyć, jak kostka brukowa i ogrodzenia wyglądają na żywo.
ODPOWIEDZ