Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Wszystko o kursach i szkoleniach wartych uwagi!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:53

Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: maksik »

Gdzie warto zapisać się na kurs prawa jazdy kat b poznań i okolice? Czy możecie polecić sprawdzonego już instruktora, który ma podejście i umie nauczyć prowadzenia samochodu na tyle by mieć szanse na zaliczenie egzaminu na prawo jazdy.
BaśkaŻ

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: BaśkaŻ »

W Poznaniu polecam szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Ja jeździłam z instruktorem Piotrem i mogę go polecić z czystym sumieniem. Człowiek cierpliwy, z przeogromnym doświadczeniem, potrafi doskonale wyjaśnić manewry. Plusem tej szkoły jest to, że mają plac blisko WORD, więc często się jeździ po trasach egzaminu.
Nułek

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Nułek »

Wiesz co, ja akurat robiłem prawo jazdy na kategorię B1 w Szkole Jazdy w Radomiu https://www.eltrans.info.pl/oferta/kategoria-b1/ i bardzo sobie chwalę. Super podejście, instruktorzy bardzo wyrozumiali i z ogromną wiedzą, którą potrafią przekazać. Zdałem dzięki nim prawko za pierwszym razem, ale co najważniejsze, czuję, że dobrze przygotowali mnie do jazdy.
Awatar użytkownika
BiankaIniar
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: BiankaIniar »

Warto także zerknąć na sportowe dodatki https://sklepsportowy.net.pl/ bo mogą się one przydać do ćwiczeń i nie tylko.
Warszawa gim44.edu.pl
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: mczay »

Mieliście taki problem, jak zabranie prawa jazdy? Jak samochód prowadziło się pod wpływem alkoholu? Jeśli tak, to ogólnie na stronie jaką jest https://jazdapopijaku.pl/ znajdziecie pomoc, informacje i na pewno jazda po alkoholu adwokat wyjaśni się tak, jak należy. Nawet, jak zrobiliśmy źle, to trzeba szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Franky
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Franky »

Jeżeli szukacie dobrej szkoły jazdy z Poznania to polecam zajrzeć na stronę https://www.zdajprawko.pl/. Robiłem u nich kurs kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze ;) Mają świetnych instruktorów, którzy pokażą co i jak i wszystkiego nauczą, więc niczym nie trzeba się przejmować.
ałtek

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: ałtek »

Jeżeli interesowałyby was przepisy ruchu drogowego to koniecznie zajrzyjcie na stronę odblaski.net.pl, gdzie znajdziecie sporo ciekawych informacji w tej kwestii. Moim zdaniem posiadają sporo ciekawych treści. Moim zdaniem warto tam zajrzeć. Serdecznie polecam :).
parwo

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: parwo »

Jeśli o mnie chodzi, to na pewno będę mogła Wam pomóc, bo wiem, że szkoła jazdy warszawa może nam naprawdę sporo powiedzieć. I dla mnie wskazówki są naprawdę ważne. Stąd zerknęłam, że szukacie właśnie czegoś takiego i przyszłam z podpowiedzią. Chcę Wam po prostu pomóc.
Ćwiek

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Ćwiek »

Aby rozpocząć proces zdobywania prawa jazdy kategorii C, kandydat musi spełnić określone wymagania wiekowe. W Polsce osoba ubiegająca się o to uprawnienie musi mieć co najmniej 21 lat. Na stronie https://www.neoplan.com.pl/wymagania-i- ... tegorii-c/ znalazłem dokładne informacje na ten temat oraz wiele innych cennych wskazówek.
mafas

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: mafas »

nie ma dobrej szkoly w poznaniu!

w poznaniu wszystkie szkoły są złe..

próbowałem we wielu nauczyc sie zdawac i nie wyszlo. Lepiej zostawcie ten temat

Tak czy siak, bede probowac dalej zdac egzamin na prawo jazdy. trzymajcie za mnie kciuki
Luzak

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Luzak »

Podczas rozważania kosztów związanych z uzyskaniem prawa jazdy, ważne jest, aby nie zapomnieć o dodatkowych wydatkach, takich jak badania lekarskie i kursy pierwszej pomocy. Szczegółową rozpiskę kosztów można znaleźć pod adresem https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/il ... jazdy.html i te elementy są obowiązkowe i mogą znacząco wpłynąć na całkowity koszt kursu.
kamiiil

Re: Kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: kamiiil »

Możesz skorzystać z doskonałej oferty szkoleniowej dostępnej na https://osk-konan.pl/ . Tam nie tylko zdobędziesz solidne podstawy jazdy, ale również będziesz miał okazję pracować z instruktorami, którzy zawsze dbają o Twoje bezpieczeństwo i pewność na drodze.
ODPOWIEDZ