praca jako programista

Rozmawiamy tu o wszystkim, co jest ważne w życiu - o tym, jaka filozofia jest Wam bliska. Podzielcie się swoim podejściem do życia, rodziny, miłości i kariery.
Awatar użytkownika
Teremorele

praca jako programista

Post autor: Teremorele »

Mój facet szuka pracy jako programista i chciałabym wiedzieć gdzie jeszcze mogę znaleźć ogłoszenia z tym związane ? Przeglądałam kilka ofert pracy ale jakoś nie mogę trafić nic fajnego. Wy gdzie zazwyczaj szukacie pracy ?
Awatar użytkownika
Aleks22

Re: praca jako programista

Post autor: Aleks22 »

Możesz chodzić od firmy do firmy i pytać, czy ktoś szuka programisty. Może coś się znajdzie. :) Dobrze też zrobić swoje portfolio w formie strony internetowej. :geek:
Awatar użytkownika
siwa

Post autor: siwa »

Jak już znajdziesz konkretne oferty pracy, to oblicz zarobki brutto netto tutaj. Warto wiedzieć ile będzie nam wpływało na konto. Pracodawcy zazwyczaj bowiem podają pensję brutto , co dla wielu kandydatów do pracy może być bardzo mylące. Trzeba więc wszystko dokładnie obliczyć sobie przed podpisaniem umowy.
Awatar użytkownika
dopper

Post autor: dopper »

Praca jako programista z pewnością jest dobrze zarobkowa jednak wymaga wiele godzin praktyk i ćwiczeń. Sam z zawodu jestem sprzedawca i też mam za sobą różne szkolenia i kursy jednak wiem, że było warto. Żeby zostać programistą musisz mieć dobrą głowę i kochać komputery.
Awatar użytkownika
arbuzek

Post autor: arbuzek »

Praca jako programista musi być bardzo ciekawa. Sam zastanawiam się nad przebranżowieniem. Na tej stronie internetowej https://itwiz.pl/jak-zostac-programista-javascript/ udało mi się znaleźć sporo informacji dotyczących wielu obszarów IT. Posiadają wiele ciekawych artykułów, które mogą i wam okazać się pomocne, dlatego wklejam tutaj ten link.
wojteeek

Post autor: wojteeek »

Co sądzicie ogólnie o perspektywach związanych z opcją jak programista javascript zarobki ? Z mojego zrozumienia wynika, że jest to korzystna opcja z wielu powodów. Dodatkowo, w źródłach takich jak podlinkowana strona, można znaleźć wiele interesujących informacji na temat tego zawodu.
Adrian41

Post autor: Adrian41 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://interimjob.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy. Sam skorzystałem z ich usług, dzięki czemu szybko znalazłem prace w swojej branży.
Adonis

Post autor: Adonis »

Zrozumienie swoich praw w zakresie wynagrodzenia jest kluczowe dla każdego pracownika. Należy pamiętać, że pracodawca jest zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia za pracę w terminie i wysokości określonej w umowie o pracę lub przepisach prawa. Pracownik ma również prawo do dodatkowego wynagrodzenia za nadgodziny oraz do równego traktowania w kwestii wynagradzania, bez względu na płeć czy inne czynniki. Szczegółowe informacje na temat praw pracowniczych w kontekście wynagrodzenia można znaleźć w artykule pod adresem https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sp ... ownik.html więc dobrze o tym jest pamiętać.
ODPOWIEDZ