nauka języka przez internet?

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Hiacynta_90
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 6:06

nauka języka przez internet?

Post autor: Hiacynta_90 »

Jakie macie podejście do nauki języków obcych przez internet? Wydaje mi się, że obecnie mamy dostępnych naprawdę wiele rozwiązań w tym zakresie i aż szkoda jest z nich nie korzystać. Ja na przykład doszłam ostatnio do wniosku, że kurs angielski online i to z lektorem bardzo by mi się przydał, żeby nauczyć się lepiej komunikować. Też planujecie się zapisać?
Narcyzja32

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: Narcyzja32 »

Według mnie nauka języka przez internet to naprawdę świetna opcja. Dzięki niej można opanować język obcy w komfortowym dla siebie otoczeniu, bez konieczności wychodzenia z domu. Pod adresem: https://www.instagram.com/szybkanaukapro/ udało mi się znaleźć informacje o Szybka Nauka Pro, którzy prowadzą takie kursy online.
monikalis

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: monikalis »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach takie lekcje online są najlepsze. Ja polecam native speaker angielski online, są to zajęcia, dzięki którym bardzo szybko nauczycie się mówić po angielsku.
Katler

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: Katler »

tlumaczenie tekstow beletrystycznych nie wymaga zachowania jasnej struktury zdan i stosowania fachowyh terminow. Specjalista ma prawie calkowista swobode, poniewaz glownym wymogiem dla tego typu tlumaczen strona internetowa jest zasnowanie ogolnego znacznenia materialu zrodlowego, stworzenie artystycznego obrazu i estetycznego wplywu.
KursIELTS

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: KursIELTS »

Stawiając na naukę przez internet, koniecznie sprawdź szkołę językową online Lang LTC. Nowoczesna szkoła, z ponad 30-letnią tradycją. Szkoła to także Oficjalne Centrum Egzaminacyjne wielu najbardziej prestiżowych egzaminów językowych https://lang.com.pl
Awatar użytkownika
plex
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:08

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: plex »

Jeśli chcesz się uczyć języka nieprzerwanie także podczas wyjazdu za granice to na pewno przyda Ci się esim usa . Znajomi też mi mówili że w podróży do Meksyku czy Stanów taka karta jest rewelacyjnym rozwiązaniem
luiiza

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: luiiza »

Wydaje mi się, że bardzo dobrym wyborem będzie jednak https://manhattan-edu.pl/ . Jeśli chodzi o naukę tutaj to faktycznie odbywa się ona na wysokim poziomie,dodatkowo też oferowane są tutaj różnorodne kursy, więc może jednak dobierzecie coś odpowiedniego dla siebie
mkalina

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: mkalina »

Moim zdaniem, jeżeli nie masz możliwości uczestnictwa na kurs stacjonarny to bardzo dobry wybór. Polecam też korepetycje angielski Kalisz, jeżeli ktoś z Was by potrzebował.
patryk2828

Re: nauka języka przez internet?

Post autor: patryk2828 »

Języka angielskiego uczyłem się w szkole językowej online https://lang.com.pl/ i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Bardzo wysoki poziom nauczania. Jest opcja nauczania indywidualnego, ale też w mikrogrupach, co też zapewnia indywidualne podejście! Koniecznie sprawdzajcie, bo warto. Jestem mega zadowolony.
ODPOWIEDZ