szkółka roślin

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:32

szkółka roślin

Post autor: deborah »

szkółka roślin Kraków - gdzie kupię niespotykane rośliny do ogrodu?
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: szkółka roślin

Post autor: Daria23 »

Posiadając rośliny ogrodowe, szczególnie te, z których chcemy zbierać plony trzeba dbać o nie i stosować odpowiednie preparaty - https://ogrodniczy.com/srodki-ochrony-roslin Dzięki temu rośliny będą rosły bujnie i zdrowo. A to podstawa jeśli chcemy cieszyć się własnymi warzywami oraz owocami.
dzibkuś

Re: szkółka roślin

Post autor: dzibkuś »

Szkółka roślin to bardzo dobre i konkretne rozwiązanie w przypadku zakupu roślin i drzewek do naszego ogrodu. W końcu decydując się na taki zakup ze szkółki będziemy mieli pewność, że dana roślina jest dobrego gatunku i zdecydowanie lepiej nam się przyjmie. Sama zamówiłam kilka drzewek owocowych w tej szkółce https://www.drzewa.com.pl/drzewka-owocowe-sadzonki Także teraz czekam i ruszam do działania
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 42
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:37

Re: szkółka roślin

Post autor: farah557 »

Faktycznie, zakup roślin ze szkółki jest bardzo dobrą decyzją - z reguły przewyższają one jakością te, które znajdujemy w marketach. Koniecznie poczytaj na https://www.ogarnijogrod.pl/ jak odpowiednio dbać o swoje rośliny :)
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: szkółka roślin

Post autor: tratatata »

Mnóstwo roślin można kupić w internecie w sklepie ogrodniczym Florexpol. Oczywiście znaczną część tylko w okresie wiosennym, wtedy kiedy mają być sadzone. Ale można wcześniej sobie wejść i się porozglądać co chciało by się do swojego ogrodu już kupić. Zawsze na zimę już tak robię, planuje gdzie jakie kwiaty posadzę.
ODPOWIEDZ