Pompa ciepła do basenu?

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
mamuśka17

Pompa ciepła do basenu?

Post autor: mamuśka17 »

Zdecydowaliśmy się już jakiś czas temu na to by mieć basen. Jednak wtedy nie pomyśleliśmy o tym by zadbać o to by woda była ciepła i tym samym przedłużyć korzystanie z basenu. Na https://basensklep.pl/collections/pompy-ciepla jest dostępne rozwiązanie, takie jak pompy ciepła do basenu właśnie. Jednak jak się okazuje, modeli tych urządzeń jest kilkanaście. I nie bardzo wiem jaki wybrać, bo przedziały cenowe też są różne. Czy może ktoś z Was z takiej pompy korzysta i może podzielić się opinią?
Bączek

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: Bączek »

Niestety takich zastosowań ja nawet nie rozważałem ale chcę powiedzieć, że bardzo ważną sprawa jest na pewno to aby dokładnie jak najwięcej wiedzieć o pompie ciepła jaką chcemy u siebie mieć. Myślę, że na pewno dobrze jest zainteresować się chińskimi pompami ciepła z firmy Kaisai gdyż one naprawdę zdają egzamin.
sunny89

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: sunny89 »

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą https://ospa.com.pl/ ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy tam nie kupić właśnie różnorodnych artykułów do basenu. A dokładnie to myślę nad artykułami, które uzdatniają wodę, a także tymi do ogrzewania wody.
Pawel12472

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: Pawel12472 »

Wszystkie akcesoria i sprzęt do basenu zakupuje na https://sklep.arras.pl/ bardzo duży asortyment, polecam! Od chemii basenowej po wszystkie potrzebne akcesoria!
ODPOWIEDZ