Modne dekoracje na święta?

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Jadźka

Modne dekoracje na święta?

Post autor: Jadźka »

Mam pytanie, będę po raz pierwszy w nowym mieszkaniu robić święta wielkanocne no i nie mam pojęcia jak udekorować mieszkanie :? Zależy mi na jak najlepszym efekcie bo spodziewam się ważnych gości :roll:
Czy podpowiecie jakieś aktualne trendy, a może nie ma nic takiego w odniesieniu do świąt?
Awatar użytkownika
Rejterada

Re: Modne dekoracje na święta?

Post autor: Rejterada »

Wystrój świąteczny też podlega trendom :) W tym roku najmodniejsze jest wszystko co akcentuje naturę, czyli jak najwięcej wiosennych kwiatów (tulipany, hiacynty) obowiązkowo też rzeżucha, ale to akurat standard. Warto znaleźć też gdzieś w terenie gałązki wierzbowe z baziami.

Co do reszty to wielkiej rewolucji nie ma - sprawdzą się takie ozdoby wielkanocne jak zajączki, baranki, jajka np. w formie ażurowych pisanek i tyle :)
Podstawa to umiar, jak we wszystkim. Przeładowanie dekoracjami wprowadza efekt przytłoczenia, a wtedy ciężko o przyjemną atmosferę świąteczną :)
pantąfel

Re: Modne dekoracje na święta?

Post autor: pantąfel »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.sacrum.pl/
ODPOWIEDZ