Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Awatar użytkownika
celebrytka
Posty: 358
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:58

Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: celebrytka »

Myślicie, że firma remontowa może działać na tyle kompleksowo?
Tutaj https://www.awconstruction.pl/oferta/mo ... ktrycznej/ widziałam, że jedna ma w ofercie montaż instalacji elektrycznej.
Może jest to jakieś rozwiązanie?
Chętnie dowiem się czegoś więcej od was.
Może macie namiary też na inne ekipy, które tak działają? Zawsze warto mieć możliwość porównania :)
Awatar użytkownika
lupo98
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:43

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: lupo98 »

A na jaki osprzęt elektroinstalacyjny postawiłaś? Ja myślę nad klasycznym rozwiązaniem, może seria Ospel Sonata: https://gniazdka.elmar.pl/212-ospel-sonata Ich włączniki światła i gniazdka elektryczne są na tyle uniwersalne, że będą pasowały do każdego wnętrza. Dodatkowo marka Ospel ma bardzo pochlebne opinie w internecie.
Awatar użytkownika
maleństwo
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:58

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: maleństwo »

My mieliśmy na tyle problem z ekipą elektryczną,że ciągle robili nam problemy jeśli chodzi o gniazdka elektryczne. Nigdy nie pasowało im to, gdzie ja chciałam mieć dane gniazdko. Ciągle coś wymyślali aby nie zrobić kolejnego gniazdka. W końcu mąż się wkurzył i sam postanowił to dokończyć. Nawet gniazdka zamówił na https://meskon.pl/gniazdka-elektryczne-k5010000 i nie prosił się tych fachowców
Awatar użytkownika
Tolisso
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:05

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: Tolisso »

Dobra ekipa swoją drogą, ale raczej polecam samemu rozejrzeć się za osprzętem elektrotechnicznym i wybrać coś, co będzie nam wizualnie odpowiadać. Jeśli więc chcecie samemu kupić takie rzeczy jak przewody, puszki, złączki, włączniki, wyłączniki i gniazda, sklep internetowy Eltech Poznań ma szeroką ofertę renomowanych producentów z Polski i z zagranicy. Jednak wiele rzeczy można tak naprawdę w domu zrobić samemu, bez niepotrzebnego płacenia fachowcom.
Awatar użytkownika
Julietta88
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 20:06

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: Julietta88 »

lupo98 pisze: ↑29 sie 2019, 11:51 A na jaki osprzęt elektroinstalacyjny postawiłaś? Ja myślę nad klasycznym rozwiązaniem, może seria Ospel Sonata: https://gniazdka.elmar.pl/212-ospel-sonata Ich włączniki światła i gniazdka elektryczne są na tyle uniwersalne, że będą pasowały do każdego wnętrza. Dodatkowo marka Ospel ma bardzo pochlebne opinie w internecie.
Ja mam kolekcję sonata nowe srebro z Ospela oraz system zdalnego sterowania domem ;) Wszystko się bardzo dobrze sprawdza. Jestem bardzo zadowolona z jednej jak i drugiej rzeczy.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: siwa »

Jeśli chcecie wyremontować biuro, to warto jednej ekipie powierzyć wszystkie prace. Na pewno dobrym rozwiązaniem jest fit out bura . Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ jest namiar na firmę, która ma swoją siedzibę w Warszawie, ale zajmuje się remontami w całej Polsce.
Awatar użytkownika
mariusz54
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2020, 16:07

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: mariusz54 »

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.
wieśka90

Re: Ekipa do montażu instalacji elektrycznej?

Post autor: wieśka90 »

A jaki osprzęt elektroinstalacyjny chcesz kupić? Ja myślę nad klasycznym rozwiązaniem, może seria BERKER B.KWADRAT: https://gniazdka.elmar.pl/10-berker-bkwadrat Ich włączniki światła i gniazdka elektryczne są na tyle uniwersalne, że będą pasowały do każdego pomieszczenia. Dodatkowo firma Berker ma bardzo pochlebne opinie w sieci.
ODPOWIEDZ