Czyszczenie kostki brukowej

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Awatar użytkownika
mariusz54
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2020, 16:07

Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: mariusz54 »

Najprostszym sposobem na zadbanie o ścieżki, alejki czy podjazd w okolicy domu jest zadbanie o stan ich nawierzchni, a nie ma bardziej praktycznego rozwiązania, niż regularnia przeprowadzane prace konserwacyjne. Jedną z takich prac, która przychodzi na myśl i jest nieskomplikowana jest czyszczenie kostki brukowej. Tutaj z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju myjki ciśnieniowe, których wykorzystanie zapewni komfort pracy i komfortowy sposób na doprowadzenie powierzchni "do porządku" oraz zastosowanie odpowiednich środków czyszczących. Rzecz jasna jeśli samodzielnie nie czujemy się na siłach i obawiamy się, że coś zepsujemy to warto zasięgnąć po pomoc profesjonalistów.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Halna »

Zdaje mi się, że bardzo przydatnym narzędziem do czyszczenia kostki brukowej i nie tylko, mogłaby być myjka ciśnieniowa.
Paweł

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Paweł »

Moim zdaniem również najlepszą opcją będzie myjka ciśnieniowa. Oczywiście możesz się męczyć z tańszymi rozwiązaniami, ale tak naprawdę nie ma pewności co do efektu. Polecam zajrzeć na stronę https://www.dojczfar.pl/myjki-cisnieniowe znajdziesz tam kilka ciekawych modeli w rozsądnych cenach.
Łark87

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Łark87 »

Sprzątając taką powierzchnię można się nieźle ochlapać. My w celu ochrony kupiliśmy sobie kombinezony https://www.hendi.pl/kombinezon-rozmiar-sm-kod-570999. Zabawnie to wyglądało jak czyściliśmy podjazd do domu :D
Grześ

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: Grześ »

By mieć piękną kostkę brukową, poza czyszczeniem, warto pamiętać, by pozbywać się uciążliwych chwastów spomiędzy szczelin. Dobrą opcją jest oprysk na chwasty, np. ze sklepu https://www.target.com.pl/. Szybko, łatwo i skutecznie pozbędziemy się szpecących chwastów z naszego podjazdu.
Awatar użytkownika
dopper
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:35

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: dopper »

Myślę, że czyszczenie kostki brukowej przy pomocy myjki wysokociśnieniowej to bardzo dobry pomysł. Ogólnie sam przeglądam teraz różne oferty takie jak https://www.sferis.pl/producenci/karcher-356 w poszukiwaniu dobrej myjki wysokociśnieniowej, ale jeszcze nie podjąłem decyzji jaka to będzie oraz ile chcę na nią wydać pieniędzy.
ODPOWIEDZ