Brama wjazdowa automatyczna

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Eleniś

Brama wjazdowa automatyczna

Post autor: Eleniś »

Ktoś z Was ma bramę wjazdową na pilota? Szukam opinii na ten temat, bo brama automatyczna jest moim priorytetem na wiosnę, chciałabym w końcu zrobić remont naszego starego płotu.
Miłka

Re: Brama wjazdowa automatyczna

Post autor: Miłka »

Segmentowa i automatyczna albo podnoszona ale z drzwiami. Nigdy się nam nie zacięła, nawet przy mrozach. Dla mnie tak najwygodniej. Możesz zapoznać się z ofertą https://garaze-blaszane.biz.pl. nawet jeśli potrzebujesz niestandardowej usługi, to warto się do nich zgłosić, bo oni realizują również projekty według wskazań https://garaze-blaszane.biz.pl/garaze-blaszane-lodzkie/.
daś

Re: Brama wjazdowa automatyczna

Post autor: daś »

Miłka pisze: ↑22 gru 2020, 13:32 Segmentowa i automatyczna albo podnoszona ale z drzwiami. Nigdy się nam nie zacięła, nawet przy mrozach. Dla mnie tak najwygodniej. Możesz zapoznać się z ofertą https://garaze-blaszane.biz.pl. nawet jeśli potrzebujesz niestandardowej usługi, to warto się do nich zgłosić, bo oni realizują również projekty według wskazań https://garaze-blaszane.biz.pl/garaze-blaszane-lodzkie/.
posting.php?mode=quote&f=32&p=20061
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Brama wjazdowa automatyczna

Post autor: daro »

Dla mnie innej opcji nie ma. Brama musi być na pilota, w końcu trzeba sobie ułatwiać jeśli jest taka możliwość. Wybrałem przesuwną Como od Jońca, skrzydło jest wypełnione palisadą poziomą. Odległości między profilami palisady mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sama wolałem żeby ta nieprzezierność była większa. Do tego od razu furtkę taką samą wybrałem. Zadowolony jestem.
ODPOWIEDZ