A ochrona?

Lubisz swój dom? Pasjonujesz się aranżacją wnętrz? Znasz triki, którymi chcesz się podzielić? Napisz o tym!
Małgoś

A ochrona?

Post autor: Małgoś »

Mam takie luźne pytanie, bo zapewne znajdzie się tutaj całkiem spora grupa osób, która mieszka w domach jednorodzinnych, nie w mieszkaniach. Ile z Was zdecydowało się na ochronę? W jakim zakresie? macie może zainstalowany alarm czy może monitoring? Jesteście zadowoleni? Ja myślę o tym, żeby zacząć współpracę z firmą Saipp Security https://saippsecurity.pl z Piaseczna.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: A ochrona?

Post autor: kasiakowa06 »

Małgoś pisze: ↑21 sie 2021, 22:05 Mam takie luźne pytanie, bo zapewne znajdzie się tutaj całkiem spora grupa osób, która mieszka w domach jednorodzinnych, nie w mieszkaniach. Ile z Was zdecydowało się na ochronę? W jakim zakresie? macie może zainstalowany alarm czy może monitoring? Jesteście zadowoleni? Ja myślę o tym, żeby zacząć współpracę z firmą Saipp Security saippsecurity.pl z Piaseczna.
A może warto pomyśleć o systemie ochrony obwodowej? lub czujnikach ruchu? U nas wszystkim zajmowali się Panowie z RCS Engineering https://rcse.pl/bariery-mikrofalowe/
MichalinaĆ

Re: A ochrona?

Post autor: MichalinaĆ »

To prawda mieszkając w domu powinniśmy mieć po pierwsze psa a po drugie powinniśmy podjąć współpracę z agencją ochrony. Ja mam małego yorka wiec on do obrony się niestety nie nadaję ale... robi dużo hałasu. A jeżeli chodzi o agencję ochrony to od dwóch lat współpracujemy z firmą Argus http://argusochrona.com.pl/oferta/ i czujemy się z nimi bardzo bezpiecznie.
ODPOWIEDZ