Udogodnienia w firmie

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
zośka

Udogodnienia w firmie

Post autor: zośka »

Hej, z jakich udogodnień można korzystać w firmie? Macie jakieś sprawdzone pomysły godne polecenia? Z góry dzięki za pomoc.
toluś

Re: Udogodnienia w firmie

Post autor: toluś »

Po tym, co podziało się w tym roku wiele udogodnień jest potrzebnych. Wiele firm przeszło na tryb zdalny i do organizowania spotkań czy szkoleń konieczna była jakaś platforma do komunikacji. Jak się okazało na rynku są już dostępne produkty, które naprawdę rewelacyjnie się sprawdzają. Platformę, na którą ja się zdecydowałem znalazłem tutaj https://anegis.com/produkty-microsoft/teams . Poczytałem trochę na ten temat i korzystam. Muszę powiedzieć że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Warto zajrzeć i zapoznać się ze stroną.
Jarkowłacka

Re: Udogodnienia w firmie

Post autor: Jarkowłacka »

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zdobyć wiedzę w różnych dziedzinach, to dużo ciekawych artykułów można znaleźć na stronie https://generali-investments.pl/content ... y/ike-ikze, która podpowie w każdym temacie. Ja do niedawna nie wiedziałam co wybrać ike, czy ikz i ta strona bardzo ułatwiła mi wybór.
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: Udogodnienia w firmie

Post autor: gurka »

Moim udogodnieniem jest to, że dział reklamy i utrzymanie zainteresowania marką wśród nowych klientów zleciłam agencji http://konkretmarketing.pl/ i mam to całkowicie z głowy. A polecono mi ich, bo mają i lata doświadczenia w tym temacie jak i ciekawe pomysły. Wiedzą czego oczekuję, jakich klientów potrzebuję i na tej podstawie odpowiednio działają technikami marketingu internetowego.
ODPOWIEDZ