Salon z perukami?

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
mamuśka17

Salon z perukami?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-katowice.html jest dostępna oferta jednego ze stacjonarnych salonów z perukami w Katowicach. Czy ktoś z Was może taki właśnie biznes prowadzi i może podzielić się opinią, czy warto w niego inwestować? Od jakiegoś czasu szukam ciekawego pomysłu na biznes. Czy możecie coś doradzić?
małpa

Re: Salon z perukami?

Post autor: małpa »

Biznes mi się wydaje fajny - sama noszę perukę i wiem że też dużo osób się za nimi rozgląda szczególnie po COVID-19 - ludziom zaczęły wypadać włosy z głowy i to serio - nie żartuję. Może odezwij się do tej firmy np. https://hairly.pl/sklep/ i zapytaj o ofertę. Z tego co wiem są też hurtownią peruk.
dąbek

Re: Salon z perukami?

Post autor: dąbek »

Wydaje mi się, iż najciekawsze opcje, związane z zakupem peruki, znajdziesz pod tym adresem: https://peruki-sklep.pl/peruki-radom . Moim zdaniem, posiadają najbardziej rozbudowaną ofertę, jeżeli chodzi o peruki, więc jeśli szukasz czegoś z włókien syntetycznych lub naturalnych, to koniecznie tam zajrzyj. W dodatku, na stronie przeczytasz sporo istotnych treści, które podpowiedzą ci, jakie rozwiązanie jest dla ciebie najlepsze.
ODPOWIEDZ