reklama

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
gość

reklama

Post autor: gość »

Skutecznie i pomysłem ;-)
Wszystko zależy od biznesu & budżetu, one wystarczą, reklama będzie mniej skuteczna od spersonalizowanej (adwords, FB ads), ale więcej osób "zauważy" markę. W przypadku usług dla ludności gazetki osiedlowe są niegłupie, zamieszczenie wzmianki to sprawa groszowa, a gdybyś była w branży niszowej to jakieś dojścia warto szukać, czy przez stowarzyszenia, kluby miłośników etc. Temat rzeka, to w sumie na dyskusje na forum biznesowe, nie językowe, dlatego pozwolę sobie podlinkować Ci właściwe miejsce do pytań forum biznesowe i finansowe. Powodzenia!
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: reklama

Post autor: majerski »

Ja postawiłem na content marketing, gdzie agencja http://konkretmarketing.pl/ tworzy dla mojej firmy ciekawe treści branżowe. W ten sposób przyciągają ich uwagę, gdzie potencjalni klienci czytając, wchłaniają reklamę dyskretnie wpasowaną między słowami.
józek

Re: reklama

Post autor: józek »

Reklama to obecnie podstawa każdego biznesu. Ciężko w inny sposób być zauważonym dla naszych potencjalnych klientów. Wiedziałem, że nic nie zdziałam sam i muszę znaleźć kogoś do pomocy. Agencję reklamową, na której pomoc się zdecydowałem znalazłem tutaj https://piotrpolok.pl/podcast/ . Pan Piotr naprawdę zna się na swojej robocie co widać po wynikach jego pracy.
córcia

Re: reklama

Post autor: córcia »

W naszej firmie poszliśmy w słodycz. Reklamujemy swoje logo i hasło przez czekoladę. Mianowicie na https://chocolissimo.pl można zamówić czekoladę, która zareklamuje Twój biznes wiec pomyślcie o tym bo w naszym odczuciu jest to gift który zostanie długo w pamięci. A przecież o to chodzi w reklamie by została ona w pamięci!
aruś

Re: reklama

Post autor: aruś »

Muszę przyznać, że marketing to bardzo ciekawa sprawa. Zacząłem interesować się tym tematem i znalazłem ciekawą stronę, na której można znaleźć masę informacji w kwestii marketingu. Polecam wam zajrzeć: http://servicedesign.pl/customer-journey-co-to-jest/ jeśli również lubicie być doinformowani.
dażan

Re: reklama

Post autor: dażan »

W kwestii reklamy warto inwestować w przemyślane i skuteczne działania, najlepiej z pomocą specjalistów w tej dziedzinie. Dużo korzyści daje na przykład pozycjonowanie, na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ jest wszystko opisane w tym temacie. Taka wiedza się przydaje, wtedy łatwiej decydować o reklamie.
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: reklama

Post autor: językowa »

Ogólnie to polecam szeroko pojętą reklamę internetową. Jest to zdecydowanie najbardziej skuteczna forma pozyskiwania klientów. Sama w nią inwestuję i widzę z dnia na dzień coraz większe zasięgi moich usług. Działam tutaj z agencją http://prosponder.pl/ która doskonale rozeznaje się w tym temacie i jest też dla mnie wsparciem.
ODPOWIEDZ