reklama

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
gość

reklama

Post autor: gość »

Czy rollupy i potykacze wystarczą do lokalnej reklamy w dużym biurowcu? Widziałam takie gadżety na https://www.retio.pl/ i tak się zastanawiam. Jak jeszcze zareklamować się lokalnie? Z chęcią dowiem się także w jaki sposób wy dbacie o reklamę w swojej firmie, czy internetowo czy w sposób tradycyjny
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: reklama

Post autor: językowa »

Ja lokalnie to już dawno przestałam się reklamować, bo stwierdziłam że to nie przynosi dla mnie żadnych efektów. Wiele osób powiedziało mi, że powinnam reklamować się w sieci, czyli w miejscu gdzie mam dostęp do nieograniczonej liczy osób, czyli moich potencjalnych klientów. Oczywiście z pomocą zgłosiłam się do agencji http://marketing-szeptany.biz.pl/ która przygotowała dla mnie kampanię marketingu szeptanego.
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: reklama

Post autor: majerski »

To już od Ciebie tutaj zależy czy chcesz się bawić w taką reklamę. Ja chyba bym już sobie tutaj odpuścił i skupił się na czymś bardziej skutecznym. Chodzi mi po głowie reklama w sieci i coraz bardziej się do niej przekonuję. Tym bardziej widząc jakie ona efekty przynosi, a wiem to z obserwowania działań agencji http://ebi-marketing.pl/ o której to powiedział mi taki jeden znajomy.
ODPOWIEDZ