Reklama firmy przez social media

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
gość

Reklama firmy przez social media

Post autor: gość »

Co sądzicie o tym aby reklamowac firmę poprzez profil na fb czy insta? Ja uważam, że to jak najbardziej dobry dodatek ale nie wszystko co powinno się robić aby zwiększać ruch na stronie i wśród klientów. Od pewnego czasu zlecam firmie pozycjonowanie Gdynia i jestem coraz bardziej zadowolony z efektów. Widać ruch na stronie, klientów na produkty przybywa i tak jak mówię - jest coraz lepiej. Jeśli chcecie też skorzystać to polecam tą firmę pozycjonowanie Gliwice
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: językowa »

Takie działania mam realizowane poprzez agencję http://marketingnaforach.pl/ . To specjaliści od szeptanki, którzy między innymi docierają do potencjalnych klientów przez socjal media. Działają kreatywnie, skutecznie ale tak by całość wyglądała naturalnie. Skutecznie w ten sposób budują wizerunek lokalnego lidera branży jak i wpływają na pozytywny odbiór marki.
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: majerski »

Ja np prowadzę restaurację w której zatrudniam sporo pracowników. Nie będę tutaj oszukiwać, ale dzięki mocnej inwestycji w reklamę możemy się pochwalić sporą ilością gości a stoliki mamy na kilka dni do przodu realizowane. Agencja http://reklamarestauracji.com.pl/ tutaj bardzo dobrze się sprawdza, także śmiało mogę polecić wam skontaktowanie się z nimi.
Kołoz

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: Kołoz »

Na pewno reklama w sieci jest bardzo ważna, jeżeli zależy Wam przede wszystkim na odpowiednim doświadczeniu i wsparciu specjalistów ze strony marketingu oraz wizerunku w sieci to tutaj na pewno warto tutaj wymienić agencję iWizerunek https://www.iwizerunek.pl/womm/ z którymi naprawdę dobrze nam się współpracuje. Przede wszystkim duże doświadczenie, świetnie realizowane kampanie reklamowe które docierają do nowych osób i przyczyniają się także do budowy marki co jest bardzo ważne kiedy praktycznie cała sprzedaż przenosi się do świata online :)
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: poliglota »

Na ten moment z tego co ja wiem to jeśli te wszystkie działania są wykonywane dobrze to jak najbardziej na pewno warto jest je robić. W każdym razie polecam każdemu doskonały artykuł https://www.inclick.pl/content-marketin ... -klientow/ gdzie ciekawie napisano o zaletach content marketingu oraz social mediów.
martuśka

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: martuśka »

nie ma dobrej reklamy bez unikatowego i profesjonalnego logo! A takie właśnie zrobi dla twojej firmy Agencja Pomyśl Inaczej. Ładne projekty, 3 pakiety do wyboru, tanio i szybko (w 3 dni). Dodatkowo z kodem rabatowym RABAT50 masz zniżkę -50 zł na każdy pakiet nie zwlekaj! http://www.pomysl-inaczej.pl/projekty-logo/ (broszury reklamowe, ulotki też robią), a wizytówki gratis
ałtek

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: ałtek »

Przyznam szczerze, że interesowały mnie ostatnio dedykowane narzędzia marketingowe, które ułatwiłyby mi dotarcie do klientów. Mój dobry znajomy polecił mi firmę https://push-ad.com/ która podejmuje tego typu działania. Słyszeliście pewnie o oknach pop-up, które wyświetlają się na stronie? Właśnie o coś takiego mi chodziło i mają to w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: gurka »

No dziś to chyba wręcz podstawa, bo to właśnie tam jest najwięcej aktywnych odbiorców przekazu. Tu polecić mogę agencję http://primaverapr.pl/ która ma wiedzę, pomysły ale i wyczucie, jeśli chodzi o działania marketingu internetowego. Prowadzą dla mnie kampanię reklamy sieciowej, gdzie sporo przekazu, kierują właśnie poprzez socjal media, zwiększając znacząco zasięg dotarcia z informacją.
łódkapłynie

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: łódkapłynie »

Polecam https://freshmail.pl/ , to tam zorganizujemy kompletną i skuteczną kampanię marketingową poprzez mailing. Jeśli dobrze ją przemyślimy może przyczynić się do dopływu dużej ilości nowych klientów. To sprawdzone metody w doskonałym wykonaniu, nie musimy martwić się też nic o techniczne wykonanie tego procesu.
Gaweł

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: Gaweł »

Oczywiście taka reklama jest niezwykle fajna i ja również jestem zdania, że samo reklamowanie się przez social media jest warte tego aby to zrobić. Jak jeszcze niedawno miałem okazję przeczytać na stornie https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html to właśnie już wiem jak je wykorzystywać w efektywny sposób.
gośka

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: gośka »

To doskonały pomysł o czym przekonałam się na przykładzie własnej firmy, przez działania bardzo fajnej agencji http://marketing.media.pl/ . Ci poprzez socjal media, działali różnymi technikami marketingu internetowego, docierając do targetowych odbiorców.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: kasiakowa06 »

gość pisze: ↑31 maja 2021, 13:21 Co sądzicie o tym aby reklamowac firmę poprzez profil na fb czy insta? Ja uważam, że to jak najbardziej dobry dodatek ale nie wszystko co powinno się robić aby zwiększać ruch na stronie i wśród klientów. Od pewnego czasu zlecam firmie pozycjonowanie Gdynia i jestem coraz bardziej zadowolony z efektów. Widać ruch na stronie, klientów na produkty przybywa i tak jak mówię - jest coraz lepiej. Jeśli chcecie też skorzystać to polecam tą firmę pozycjonowanie Gliwice

Uważam, że to super forma reklamy i dobry marketing. Na FB można też wstawić ciekawe banery https://www.banery.guru/facebook/ :geek:
MikołajSz

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: MikołajSz »

Odnośnie działań marketingowych muszą być one odpowiednio zbilansowane i jednocześnie rozdzielone, aby skutecznie poszerzać grono potencjalnych klientów. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na pomoc agencji marketingowej iWizerunek https://iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ która jest w stanie o to zadbać, ale również budowę wizerunku na który potencjalni klienci szczególnie zwracają uwagę.
adrian43

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: adrian43 »

Może lepiej zlecić marketing w mediach społecznościowych specjalistom? Mój znajomy korzystał z usług https://www.socialmediabost.pl/ I , jest to bardzo skuteczna usługa jeśli chcecie dotrzeć do jak największej ilości użytkowników.Pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
bałtula

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: bałtula »

W mojej ocenie bardzo jakościowe treści odnośnie marketingu, znajdziecie pod tym adresem http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . W moim mniemaniu znajdziecie tam sporo interesujących treści, które mogą się okazać dla was pomocne. Jak dla mnie to świetna stronka.
rekłamis32

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: rekłamis32 »

Jeśli chcesz polpszyć sytuacje swojej firmy to tzreba ją odpowiednio zareklamować swoją firmę. Bardzo ważna jest starategia marketingowa. Jeśli chcesz zasięgnąć pomysłow tak jak ja to polecam https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... reklamowe/ świetna firma która pomoże ci w reklamie firmy oni wiedzą co należy zwrócić uwagę aby odpowiednio reklamować firmę.
Kiełek

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: Kiełek »

Wydaje mi się, że właśnie takie działania na dzień dzisiejszy są bardzo popularne oraz wiele osób teraz z takich rozwiązań korzysta. Ja również całkiem niedawno miałem okazję przeczytać ciekawy artykuł https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ gdzie właśnie fajnie opisano jak prowadzić social media.
Judyta62

Re: Reklama firmy przez social media

Post autor: Judyta62 »

Reklama w social mediach daje możliwość do dotarcia ogromnej grupy odbiorców, za niski koszt. Bo tak naprawdę wystarczy prowadzić profil ktory ma dobre zasięgi. Jak stworzyć dobre zasięgi? Nasz profil powinien tworzyć spójną całość, opisy powinniśmy pisać starannie, ale na luzie, żeby nie przedstawiać naszych produktów zbyt sztywno. I liczby.... liczba obserwujących i polubień jest niezwykle ważna. Żeby sobie ułatwić zadanie warto sobie pomóc, zakupując je na https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku
ODPOWIEDZ