reklama dla firmy

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Skuteczna. Tyle w temacie;-) Najlepiej wybrać odpowiednia agencję ,która zajmie się tym aby nasza firma zaczęła istnieć w necie. Moja znajoma skorzystała z http://marketingdyskusji.pl/ . To bardzo dobre narzedzie marketingowe. Firma ,która ona zatrudniła w bardzo skuteczny sposób wypromowała jej markę. To własnie dzięki marketingu szeptanego mogli dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: reklama dla firmy

Post autor: językowa »

Teraz to wydaje mi się, że tylko reklama prowadzona w sieci ma sens, bo najszybciej możemy uzyskać dzięki niej rezultaty. Ja zdecydowałam się na marketing szeptany realizowany przed agencję http://3marketing.pl/ . Bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało, zrozumieliśmy się w 100% i każda kolejna kampania jaką dla mnie wykonywali okazywała się sukcesem.
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: reklama dla firmy

Post autor: majerski »

Ja w tym roku zdecydowałem się na zupełnie nową reklamę dla mnie, a mianowicie influencer marketing http://influeme.pl/ . Sporo wcześniej o nim czytałem i śmiało mogę przyznać, że mnie na tyle zainteresowałem iż teraz mam kampanie właśnie w ten sposób realizowane.
ODPOWIEDZ