Przechowywanie dokumentów

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 47
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:33

Przechowywanie dokumentów

Post autor: partizantos »

Czy jest gdzieś dokładnie opisane, w jaki sposób powinno przechowywać się dokumenty archiwalne? Nie ukrywam, że jest to temat dla mnie dosyć pilny. Czy mogę outsourcować archiwizację do innych firm? Weźmy na przykład https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/, firmę, która zajmuje się profesjonalną archiwizacją. Czy w momencie zdeponowania dokumentów u nich to oni w pełni za nie odpowiadają?
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: tywinlannister »

Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2022, 13:07 przez tywinlannister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: Kamilka »

Moim zdaniem najlepiej jest w firmie przechowywać dokumenty w wersji elektronicznej i ogólnie zdecydować się na coś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów. Płynie z tego naprawdę mnóstwo korzyści, o których więcej możecie sobie poczytać na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. My korzystamy z takiego rozwiązania już od wielu lat i bardzo sobie chwalimy, więc polecamy ;)
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: Daria23 »

Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest dość uciążliwe, kiedy trzeba coś szybko znaleźć. Dlatego lepszy jest elektroniczny system obiegu dokumentów - http://lucydms.com/ Bardzo intuicyjny w obsłudze interfejs pomaga uporać się z całą dokumentacją, ułatwia do niej dostęp i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo. A w każdej firmie jakby nie było jest sporo papierów, które trzeba mieć pod kontrolą.
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: Sanderka »

A co w takim razie sądzicie o tym aby postawić na odpowiednią firmę ochroniarską która będzie w stanie pomóc Ci w zakresie zabezpieczenia Waszego majątku? Jeśli będziecie na etapie poszukiwań to koniecznie sprawdźcie propozycje od https://saippsecurity.pl/ z którą współpracujemy i jak do tej pory naprawdę nie mamy zastrzeżeń. W końcu wszystko jest na odpowiednim poziomie i do tego bez żadnych prób włamań.
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: siwa »

Jeśli sprzedajecie nieruchomości komercyjne, to warto sobie zerknąć tutaj https://fordata.pl/rozwiazania/due-dili ... omercyjne/ i poczytać na temat systemu FORDATA . Można bowiem w ten sposób szybko i sprawnie skompletować nawet najbardziej obszerną dokumentację nieruchomości. Poczytajcie sobie na ten temat.
myśka

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: myśka »

Zazwyczaj jest problem z tym w jaki sposób i jak długi okres czasu należy przechowywać dokumenty. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://esbud.pl/dokumenty-firmowe-jak- ... c-papiery/ i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne w każdej firmie.
kotuś

Re: Przechowywanie dokumentów

Post autor: kotuś »

Jest tutaj może jakiś fizjoterapeuta? Chciałabym go zapytać jak działa w przypadku jeśli sprawa dotyczy dokumentacji medycznej. Czytałam, że karta badania pacjenta fizjoterapia jest bardzo istotna, w przypadku jeżeli doszło do jakiegoś błędu w leczeniu. Jak prowadzicie takie historie choroby? Stawiacie na elektroniczne karty czy takie standardowe też?
ODPOWIEDZ