kredyt gotówkowy

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
mimi44
Posty: 81
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:56

kredyt gotówkowy

Post autor: mimi44 »

Dziewczyny mam do was pytani co z tym kredytem? Zdecydowała się któraś z was? A Jesli tak to jaka kwotę żeście wzięły jakie i na ile? Jestem ciekawa waszych opinii w tej sprawie, bo już sama nie wiem... Jak wam idzie spłata? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad Alior Bankiem .
Awatar użytkownika
krefatka
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:25

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: krefatka »

Moja siostra jest teraz na etapie poszukiwania kredytu, nie jest to łatwa decyzja. Czytałyśmy dzisiaj o kredytach we frankach https://fretuslegis.pl/historia-kredytow-we-frankach/ tyle historii. Sporo osób ma teraz problemy ze spłatą, co zrobić, żeby wybrać najlepszą opcję dla siebie? Również jestem ciekawa na co zawracacie uwagę przy takich wyborach?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: JolaZ »

Jak kredyt gotówkowy to sprawdź http://www.e-bankier.pl/ ponieważ są w stanie zapewnić Wam bardzo dobre warunki jeśli chodzi o wzięcie nawet większego kredytu np. na firmę. Są na rynku od 1999 roku i mają wielu klientów, którzy tak jak ja są zadowoleni z poziomu, wysokości prowizji oraz co miesięcznej raty.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:29

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: lila87 »

Jak szukamy najlepszego banku do kredytu to warto zerknąć na propozycje do różnych banków. O tym wiele czytałam na http://najlepszebanki.com/ . Czasem taka wiedza przyda się na długie lata użytkowania.
Awatar użytkownika
goodni
Posty: 26
Rejestracja: 11 wrz 2019, 16:43

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: goodni »

Poszukiwania kredytu niekiedy trochę trwają i też tutaj www.finiata.pl czytałam o odnawialnej linii finansowania. To rozwiązanie jest lepsze dla biznesu, bo nie trzeba tyle czekać na pieniądze i da się z nich korzystać jak z karty kredytowej.
ODPOWIEDZ