Bankier Finanse

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
lampas
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:15

Bankier Finanse

Post autor: lampas »

Hej, słyszeliście o portalu Bankier Finanse http://www.e-bankier.pl/ ? To taka porównywarka kredytów i pożyczek, nie tylko dla tych, którzy mają wysoką zdolność kredytową. Możecie na przykład sprawdzić sobie małe oferty, jak i pożyczyć wysokie kwoty, w zależności od tego, jaki fundusz Was interesuje. Warto jest się rozeznać, mają również opcję pożyczek pozabankowych.
Awatar użytkownika
Rejterada
Posty: 102
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:08

Re: Bankier Finanse

Post autor: Rejterada »

no już tyle lat są na rynku że dziwnie byłoby nie słyszeć
Awatar użytkownika
RafalM
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:25

Re: Bankier Finanse

Post autor: RafalM »

Mnie interesuje czemu niektórzy ludzie się tak zadłużają, ostatnio czytałem na https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-dlac ... Id,3345029 bardzo ciekawy artykuł specjalistów z Habza na ten temat.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Bankier Finanse

Post autor: JolaZ »

W mojej opinii jeżeli chodzi o rozwój swojego biznesu, inwestowania oraz tematów w zakresie budownictwa to polecam zwrócić uwagę na portal https://www.programcp.org.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo konkretnych podpowiedzi i jednocześnie dopasowanych do różnych możliwości i potrzeb, abyśmy tego typu sprawy mieli pod pełna kontrolą.
łukasz9033

Re: Bankier Finanse

Post autor: łukasz9033 »

Takie portale są bardzo pomocne i śmiało można z nich korzystać, ale dobrze, jeśli sami posiadamy odpowiednią wiedzę. Nie potrzeba wiele, bo wystarczy samemu we własnym zakresie uczyć się np. ekonomii. Na stronie https://ekonomik-kielce.edu.pl/ możecie przeczytać o tym, co ekonomia daje w życiu i dlaczego jest taka ważna.
Awatar użytkownika
qwerty54
Posty: 71
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Bankier Finanse

Post autor: qwerty54 »

Powiązane są finanse i ubezpieczenia i myślę, że bez względu na to wszystko o ubezpieczeniach warto myśleć, bo dostępne są różne rozwiązania i możliwości, które w jakiś sposób mogą nas uchronić bez różnymi losowymi zdarzeniami, zabezpieczając jednocześnie nasze finanse.
ODPOWIEDZ